Kontakt

Medarbetare på IMCG

IMCG Göteborg

Jonas Norrman
Vd, Ansvarig innovationstjänster
Expertis: Affärsinnovation, digitalisering
jonas.norrman@imcginternational.com
0766 – 36 53 01

Johan Emanuel
Projektledare
Expertis: Projektfinansiering, affärsinnovation
johan.emanuel@imcginternational.com
0766 – 36 53 05

Mats Tiborn
Strategisk kommunikatör
Expertis: Video
mats.tiborn@imcginternational.com
0705 – 62 89 53

 

Magnus Andersson
Affärsutvecklingschef
Expertis: Projektfinansiering, affärsinnovation
magnus.andersson@imcginternational.com
0766 – 36 53 02

Annki Edström
Projektledare
Expertis: PMO, ekonomisk rapportering
annki.edstrom@imcginternational.com
0793 – 40 40 96

Ulrika Wahlström
Innovationsprojektledare
Expertis: Affärsinnovation, strategisk kommunikation
ulrika.wahlstrom@imcginternational.com
0766 – 36 53 06

Frida Barrett
Innovationsprojektledare
Expertis: Samverkansprojekt, Agenda 2030
frida.barrett@imcginternational.com
0766 – 36 53 09

Amarina Sandhu
Projektcontroller
Expertis: Project Quality Management
amarina.sandhu@imcginternational.com
0766 – 36 53 03

Kristina Lindblom
Ekonomicontroller
Expertis: Ekonomisk projektrapportering
kristina.lindblom@imcginternational.com
0766 – 36 53 10

Malin Westmark
Strategisk kommunikatör
Expertis: Digital kommunikation & PR
malin.westmark@imcginternational.com
0766 – 36 53 08


IMCG Malmö

Kamil Zajaczkowski
Ansvarig finansiella tjänster
Expertis: Företagsfinansiering
kamil.zajaczkowski@imcginternational.com
0728 – 54 44 55

Douglas Almquist
Projektledare
Expertis: Affärsutveckling
douglas.almquist@imcginternational.com
0763 – 22 51 41

IMCG London

Marie-Christine Napier
Projektledare
Expertis: Strategisk kommunikation, affärsinnovationer
marie-christine.napier@imcginternational.com
+44 (0) 771 517 12 85